Hakkında

Eğitim ve Kariyer Hayatı.

Görsel İletişim Tasarımcısı ve Dijital İçerik Üreticisi​

'93 doğumlu. Radyo TV Programcılığından mezun, lise ve üniversite yılları süresince fotoğrafçı / kameraman olarak çalıştı. Grafik tasarımına olan merakı çocukluk yıllarında başlayan Cansın, basılı mecrada tasarım üzerine kendini geliştirdi ve sosyal medyanın popüler hale gelmesiyle Dijital Pazarlama sektörüne girdi. Google Türkiye’de eğitim ve sunumlara katıldı. Halen ulusal alanda sertifikalı bir uzman olarak danışmanlık sunuyor.

Gönüllülük Faaliyetleri

Sivil Toplum Alanında Eğitmenlik ve Medya Üretimi

Birçok ulusal/uluslararası proje ve etkinlikte fotoğrafçı, kameraman olarak çalıştı. Üniversite döneminde kurduğu gönüllü topluluk ile bu tür projelere gönüllü hizmetler sağladı. 2020 yılında GoDaddy Türkiye ve Habitat Derneği iş birliğiyle hayata geçen Dijital Ben eğitmeni olarak 500'den fazla işletmeci ve esnafa online varlık oluşturma eğitimleri verdi.

Dijital İçerik Üretimi ve Girişimcilik

Bugün ve Yarın

YouTube'ta kültürel incelemeler, dijital dönüşüm ve girişimcilikle ilgili videolar hazırlıyor, Akışta Kal adıyla düzenli olarak Spotify ve diğer podcast platformlarında yayın yapıyor. İnsanlarda farkındalık yaratacak ve kültürel anlamda zenginleştirecek konularda araştırmalar yaparak takipçileriyle paylaşıyor. 
5
Yıldır Üretiyorum

Tasarım, Fotoğraf veya Video. Konusu ne olursa olsun tek başıma yada ekipçe sürekli üretiyor ve paylaşıyorum.

Yeni Bir Proje için
İş Birliğinde Bulunalım!

Proje ve faaliyetleriniz için iletişime geçmekten çekinmeyin.